NetPiri

İnternet Teknolojileri

Reseller Hosting Nedir? Kimler Bayi Hosting Kullanmalı?

03Ağu, 2019
0
Standart web hosting hizmetleri birden fazla web sitesi barındırılmak istenildiğinde yönetilmesi zor, karmaşık ve maliyetli durumlar ortaya çıkarabilmektedir. Bu aşamada çok sayıda web sitesi barındırılmak ve yönetilmek istenildiğinde reseller hosting…

Reseller Hosting Nedir? Kimler Bayi Hosting Kullanmalı?

Standart web hosting hizmetleri birden fazla web sitesi barındırılmak istenildiğinde yönetilmesi zor, karmaşık ve maliyetli durumlar ortaya çıkarabilmektedir. Bu aşamada çok sayıda web sitesi barındırılmak ve yönetilmek istenildiğinde reseller hosting hizmetleri kullanıcılar için uygun çözümleri sağlayacaktır.

Bayi (reseller) hosting temel anlamda, Linux ve Windows tabanlı çalışabilen bir web hosting türüdür. Ancak bayi hosting hizmetleri ile standart hostinglerden farklı olarak, sunucularda kiralamış olduğunuz depolama alanında çok sayıda farklı web sitesi barındırabilir ya da kendi müşteri kitlenizi oluşturarak, bu alan içerisinde müşterilerinize özel kaynaklar oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda en önemli ihtiyaçlarınızdan biri olacak olan e-posta servislerini de reseller hosting bünyesinde yönetebilirsiniz.

Yoruma Kapalı

GBS SOFTWARE BİL. TEK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. © 2014-2019 Tüm hakları saklıdır.